Polski
Rabat
Skąd wziąć kod rabatowy? Poszukaj na facebook'u
OK
Oszczędzaj materiał, czas i pieniądze z programem
Sprawdź ceny

Program TonCut służy do optymalizacji rozkroju materiałów płaskich (2D) i podłużnych (1D), np.: szyb, drewna, płyt, kamienia, blachy, aluminium, plexi, kartonu, rur, belek, itp.

Najszybszy, najwydajniejszy i najprostszy w obsłudze program do optymalizacji rozkroju.

Pobierz za darmo
Spróbuj za darmo!

Dowiedz się więcej...

Do czego służy program TonCut?

Program TonCut służy do optymalizacji rozkroju materiałów płaskich i podłużnych, np.: szyb, drewna, płyt, kamienia, blachy, aluminium, plexi, kartonu, rur, belek, itp.

Program pozwala na znaczne zmniejszenie odpadu przy wykonywaniu rozkroju. W zależności od wielkości arkuszy i formatek oraz ilości formatek można uzyskać odpad od 1% do 10% pola powierzchni arkusza. Praktyka pokazuje, że daje to oszczędność około 10% w stosunku do metod tradycyjnych.

Oszczędność kosztów i materiału

Poprzez optymalne rozmieszczenie formatek na arkuszach program pozwala na zmniejszenie odpadu, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów materiałów, kosztów pracy, cen oraz zwiększenie konkurencyjności Twojej firmy.

Organizacja pracy

W celu uzyskania jeszcze lepszych wyników zlecenia mogą być grupowane, a sama optymalizacja może być wykonywana w biurze. Na halę produkcyjną mogą trafiać tylko wydruki lub pliki rozkroju z dokładnym rozmieszczeniem formatek.

Główne zalety programu

Oszczędność czasu

Program jest dużo szybszy niż człowiek.

Oszczędność materiału

Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań optymalizacyjnych, program potrafi tak ułożyć formatki na arkuszach by odpad był minimalny.

Ułatwienie pracy

Wystarczy wprowadzić formatki do wycięcia i wcisnąć przycisk Start.

Prostota obsługi

Aby zacząć korzystać z programu nie trzeba czytać instrukcji obsługi, ani uczestniczyć w drogich i czasochłonnych szkoleniach.

Stały kontakt z klientami

Twórcy programu utrzymują stały kontakt z klientami i rozbudowują go wg ich sugestii i życzeń.

Optymalizacja rozkroju

Od roku 1997 (kiedy to powstał Super Szklarz - poprzednik programu TonCut) program został wyposażony w sześć algorytmów usprawniających optymalizację. W zależności od wymagań i potrzeb użytkownika, można wykorzystać dowolną kombinację tych algorytmów tak by uzyskać najbardziej optymalny wynik.

Dzięki sugestiom klientów, na przestrzeni lat udało nam się dobrać takie możliwości konfiguracyjne, aby usatysfakcjonować wszystkich użytkowników programu TonCut.

Różne metody optymalizacji

Program posiada aż sześć metod optymalizacji. Możesz samodzielnie wybierać, które metody mają być używane w celu uzyskania wyników, które będą Cię satysfakcjonować. Program potrafi automatycznie włączać i wyłączać metody, które są potrzebne w danej chwili, lub nie są potrzebne. Dzięki temu zwykle optymalizacja jest szybka i skuteczna.

Różne profile wyszukiwania

Program potrafi optymalizować jednocześnie wg różnych profili wyszukiwania. Pozwala to na unikanie sytuacji, gdy początkowe arkusze są zapełnione w 99%, a pozostałe zawierają bardzo duży odpad.

Możesz korzystać z domyślnych profili wyszukiwania, lub też stworzyć własne.

Polub nas na Facebooku
Zapisz się do newslettera